Taukainai un problemātiskai ādai!

Fast Action komplekts lokālai ikdienas lietošanai uz iekaisumiem 10+30 ml.

21.59Eur

Taukainu ādu var noteikt ar analizatora palīdzību, kas pie manis ir par brīvu, jo aizņem vien 2 minūtes. Vēl taukainu ādu var noteikt pēc tā, cik ātri taukojas āda un ādas matainā daļa. Par taukainu ādu liecina paplašinātas poras, pāpulas, komedoni, iekaisīgi elementi. Taukainas ādas cēlonis var būt hormonu svārtstības, īpaši pubertātes laikā. Visos šādos gadījumos vēlams veikt dziļo ādas attīrīšanu un noteikti mājās lietot labus sejas kopšanas līdzekļus. Ļoti ieteiktu Multi Function Black cream, kas liekams uz nakti vai šo Fast Action sērijas komplektu, kas piemērots taukainai un problemātiskai ādai:
  • Efektīgī sausina izsitumus
  • Ātri noņem akne pazīmes, neatstājot rētas
  • Nostiprina ādas aizsargfunkcijas
  • Nesatur mākslīgās smaržvielas
    Lietošana:
    1. Caurspīdīgs gēls – lietot lokāli uz iekaisuma vietās. Izveidojās plāna caurspīdīga plēvīte, kura darbojās visas dienas garumā. 2. Absorbējošs bezalkoholisks šķidrums – lokālai lietošanai uz iekaisumiem. Ieteicams lietot uz nakti. Pirms lietošanas labi sakratīt.

Ingredienti: Water, Calamine, Zinc Oxide, Alcohol, Kaolin, Dead Sea Salt (Maris Sal), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Coneflower (Echinacea Purpurea) Ext., Magnesium Aluminum Silicate, Witch Hazel Hamamelis Virginiana) Ext., Allantoin,Linalool, Ethylgexylglycerin, Lavender (Lavandula Angustifolia) oil, Clary (Salvia Sclarea) Oil, Thyme (Thymus Vulgaris) oil

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *