Neizskaidrojamās sāpes rod dziedināšanu pēc masāžas un sildīšanas kursa.

Balstoties uz manas pieredzes 13 gadus atpakaļ, kad es ilgi rokās nevarēju normāli noturēt krūzīti, jo plaukstu locītavas bija sapampušas no masāžas darba fitnesa un sporta klubā Londonā. Ar nekonkrētām diagnozēm gan no labākiem privātiem ārstiem Londonā gan labākiem Latvijas sporta ārstiem, nekas cits neatlika kā cīnīties un meklēt atbildes pašai. Augstskolas dažreiz visu būtisko dzīvē arī neiemāca, jo katrs gadījums ir unikāls – manā gadījumā visa ārstēšanas uzmanība tika pievērsta ap plaukstas locītavu, kamēr vainīgais punkts netika atklāts.
Dzīvē mēdz arī notikt situācijas, kur ne vienmēr viss ir no Tevis atkarīgs. Tas man liek ar lielāku empātiju skatīties uz cilvēkiem, kuri iekļuvuši grūtās situācijās.
🔎 Kad sāp kāda ķermeņa vieta, tam iemesls ne vienmēr ir tajā pašā vietā atrodams. Man šajā gadījumā pēc ilgiem meklējumiem, dažādu iekārtu un ieziežamo līdzekļu iepirkumiem, vēdera bojājumiem ar ibumetīnu un depresijas vienā dienā palīdzēja sildīšanas iekārta iegādāta ASV un masāža, kā arī Cigun zināšanas.
❗️ Līdzīgs bija mana klienta stāsts, jo balstoties uz visiem izmeklējumiem, sāpju cēloni nevarēja atrast neviens.
🌿 Šajā kursā ar savu klienti pielietoju tās zināšanas un aprīkojumu, ar ko es atveseļoju sevi un jau pēc pirmās procedūras notika manāmi uzlabojumi, kas deva cerību, ka problemātiskā vieta ir atrasta, jo tā precīzi iezīmējās uz apkārtējo audu fona – kā pievienotajā attēlā. Esmu vairāk kā gandarīta par savas klientes sāpju mazināšanos kājā pēc sildīšanas un masāžas kursa beigām.
Apasiņota šūna ir vesela šūna – sena gudrība!
Silts ieteikums – tici tiem cilvēkiem, kas paši ir izgājuši cauri un kuriem ir atbilde no procesa! 🆗
Savu gandarījumu par šo situāciju es nevaru novērtēt ne vārdos, ne valūtā! Augstāko novērtējumu mēs saņemam tikai paši no sevis.🥰
P.s. Visu cieņu ārstiem, kas rīkojas pēc savas kompetences!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *