Balstoties uz manas pieredzes 13 gadus atpakaļ, kad es biju samocījusi roku no masāžas darba fitnesa un sporta klubā Londonā. Ar nekonkrētām diagnozēm gan no labākiem privātiem ārstiem gan Londonā gan Latvijā, nekas cits neatlika kā cīnīties un meklēt atbildes pašai. Augstskolas dažreiz visu būtisko dzīvē arī neiemāca, jo katrs gadījums ir unikāls – manā gadījumā visa ārstēšanas uzmanība tika pievērsta ap plaukstas locītavu, kamēr vainīgais punkts netika atklāts.

Kad sāp kāda ķermeņa vieta, tam iemesls ne vienmēr ir tajā pašā vietā atrodams. Man šajā gadījumā pēc ilgiem meklējumiem, dažādu iekārtu un ieziežamo līdzekļu iepirkumiem, vēdera bojājumiem ar ibumetīnu un depresijas, vienā dienā palīdzēja sildīšanas iekārta, iegādāta ASV, vēlāk arī masāža un Cigun zināšanas.

Līdzīgs bija mana klientes stāsts, kad balstoties uz visiem izmeklējumiem, sāpju cēloni nevarēja atrast neviens. Jau pēc pirmās procedūras notika manāmi uzlabojumi, kas deva cerību, ka problemātiskā vieta ir atrasta un atgriezeniskais process sācies, jo sāpju vieta precīzi iezīmējās uz apkārtējo audu fona kā izteikts apsārtums (skat. attēlā). Esmu vairāk kā gandarīta par savas klientes sāpju mazināšanos kājā pēc sildīšanas un masāžas kursa beigām.

Apasiņota šūna ir vesela šūna – sena gudrība!

Silts ieteikums – tici tiem cilvēkiem, kas paši ir izgājuši cauri un kuriem ir atbilde no procesa! Dzīvē mēdz notikt situācijas, kur ne vienmēr viss ir atkarīgs no Tevis. Tas man liek ar lielāku empātiju skatīties uz cilvēkiem, kuri iekļuvuši grūtās situācijās.

Savu gandarījumu par šo situāciju es nevaru novērtēt ne saņemtos vārdos, ne valūtā! Augstāko novērtējumu mēs saņemam tikai paši no sevis.

P.s. Visu cieņu ārstiem, kas rīkojas pēc savas kompetences!