Ja arī Tu vēlies uzlabot savu veselību no iekšpuses, uzskati to par vērtību arī profilaksei un saproti, ka viss sākas ar veselu zarnu traktu, tad noteikti izlasi zemāk arī manu stāstu.
Šī produkta produkta izcelsme ir #Latvijā, par ko man liels prieks.
🍃Iesākumā gribu iepazīstināt ar īsu zinātnisku skaidrojumu:
-intensīvās lauksaimniecības rezultātā, pielietojot ķīmiskos minerēlmēslus un neļaujot zemei atveseļoties, augsnes organiskā daļa, kas satur humīnvielas un fulvītskābes, ir bojāta.
🍃Divas galvenās #blackstaff darbības:
1. Black Staff tieši fulvītskābes, tās mazo molekulāro izmēru dēļ, spēj viegli izšķīdināt un piesaistīt minerālvielas un citus uzturvielu elementus.
2. #blackstaff ir spēja izvadīt no ķermeņa uzkrājušās nevajadzīgās vielas, kas izraisa saslimšanas.
Mans stāsts: pirms 3 gadiem es atklāju, ka man nav vārsts starp žultspūsli un kuņģi, līdz ar to grūtniecības toksikoze radīja žults pastiprinātu nonākšanu kuņģī, kas veicināja ķermeņa sliktu pašsajūtu. Īstā laikā viens man tuvs cilvēks bija uzrakstījis par šī produkta darbību savā situācijā. Pēc šī produkta iegādes un izmēģināšanas es jau otrajā dienā jutos daudz labāk un esmu ļoti pateicīga visiem, kas ar šo produktu ir saistīti. Šī bija vienīgā problēma uz īsu brīdi manā grūtniecībā. Līdz ar to, vēlos ar savu stāstu dalīties, jo kādam tas var būt ļoti svarīgi.
Galvenie ieguvumi:
🍃uzlabojas kuņģa un zarnu traktā darbība
🍃stabilizē cukura līmeni asinīs
🍃palielina enerģijas līmeni
🍃samazina glutēna un laktozes nepanesību
🍃vesels mikrobioms ir saistīts ar veselu ādu
🍃u.c.
Seko linkam un iegādājies savu Black Staff
Iespēja iegādāties arī dāvanu kartes!